Plastikiniai langai

about-meabout-me

Veka Softline 82 MD

„Veka“ „Softline 82 MD“ – tai išskirtinė sistema, iš kurios gaminami langai ir šilčiausios lauko durys, nes jas galime įstiklinti 48−50 mm stiklo paketais arba 48 mm storio putplasčio plokšte – tai mūsų naujiena durims! Tad pasyvaus namo statytojams nebekils klausimo, kokias duris rinktis, kai mes siūlome vienas šilčiausių ir saugiausių durų.

Techniniai duomenys:

1.     82 mm pločio, 7 kamerų sistema;

2.     Profilių sienutės storis A klasės;

3.     Cinkuotos metalo armatūros;

4.     Trijų sandarinimo tarpiklių fiksacija tarp staktos ir varstomos dalies;

5.     Bendras gaminio šilumos perdavimo koeficientas iki Uw = 0,68 W/m2K;

6.     Stiklinama 48 mm, 52 mm storio paketais (trijų stiklų), arba 48 mm užpildais;

7.     Tarpeliai tarp stiklų užpildyti argono dujomis;

8.     Pasirenkant specialų garsą izoliuojantį stiklo paketą, galima pasiekti garso izoliaciją iki 49 dB;about-me

Veka Softline 70 AD


„Veka“ „Softline 70 AD“ – tai ekonomiška mūsų siūloma sistema klientams, kurie nesiekia didžiausių šiluminių savybių, tačiau ieško kokybiško ir ilgaamžio gaminio. Profilis orientuotas į daugiabučių pastatų renovaciją, kai seni langai ir durys keičiami naujais. Taip pat puikiai tinka priestatams, rūsio langams, ūkiniams pastatams. Ši sistema pasižymi tvirtumu ir savo ilgaamžiškumu ir niekuo nenusileidžia kitoms mūsų siūlomoms profilių sistemoms. Gaminiai padengiami įvairiomis spalvomis, skirtingos gali būti net vidaus ir išorės spalvos. Norint pagerinti šilumines savybes, šios sistemos langus galima stiklinti trijų stiklų paketais. Kaip ir kiti mūsų profiliai, „Softline 70 AD“ sistema gaminama Vokietijoje tik iš pirminių žaliavų.

Techniniai duomenys:

 1. 70 mm pločio, 5 kamerų sistema;
 2. Profilių sienutės storis A klasės;
 3. Cinkuotos metalo armatūros;
 4. Dviejų keičiamų sandarinimo tarpinių fiksacija tarp staktos ir varstomos dalies;
 5. Lango rėmo ir varčios šilumos perdavimo koeficientas yra Uf = 1,3 W/m2K
 6. Gaminio šilumos perdavimo koeficientą galima pasiekti iki Uw = 1,0 W/m2K;
 7. Stiklinama 24 mm arba 36 mm storio paketais (dviejų arba trijų stiklų);
 8. Tarpeliai tarp stiklų užpildyti argono dujomis;
 9. Pasirenkant specialų garsą izoliuojantį stiklo paketą, galima pasiekti garso izoliaciją iki 45 dB;
 10. Mechaninio stiprumo, šilumos perdavimo koeficiento, oro skverbties ir kitus duomenis įrodome pateikdami ES atitikties deklaracijas.about-me

Aluplast „Ideal 8000“

Sistema „Ideal 8000“ – tai naujas firmos aluplast pasiūlymas, kuriame didžiausias dėmesys skiriamas šiluminių ir akustinių parametrų sumažinimui. Tai tapo įmanoma serijoje „Ideal 8000“ padidinus profilių įrengimo gylį iki 85 mm, padidinus profilių kamerų skaičių ir įrengus tris sandariklius. Šioje sistemoje dėl praplatinto griovelio, į kurį statomi stiklai, galima naudoti energiją taupančius stiklo paketus, kurių plotis – iki …mm, ir įrengti langus, kurių šilumos laidumas labai mažas. Įrengus trečiąjį sandariklį buvo atskirta vadinamoji sausa kamera, kurioje veikia vyriai, taip padidinant jų naudojimo laiką ir vyrių mechanizmų ilgaamžiškumą.

Naudojant profilių sistemą „Ideal 8000“ sujungiami du skirtingi būdai pasiekti didesniam negu vidutinis energijos taupymus, apribojant visos langų konstrukcijos šilumos laidumą. Viena vertus, čia didesnis profilių gylis ir daugiau vidinių kamerų.

Kaip ir visos aluplast profilių serijoms sistemai „Ideal 8000“ taip pat būdinga konstrukcinių variantų įvairovė, profilių tarpusavio suderinamumas, o visų pirma – laisvė pasirinkti optimalų sprendimą.

Diegiant energijos taupymui skirtus sprendimus – didinant profilių įrengimo gylį ir kamerų skaičių – buvo sukurtas naujas, šešių kamerų variantas „Ideal 8000“, kurio profilių įrengimo gylis yra 85 mm. Papildomas privalumas yra tai, kad galima naudoti trijų sujungtų stiklų paketą, pripildytą argono, iki 59 mm pločio, o tai garantuoja geriausius lango šiluminius parametrus esant santykiškai mažoms taikomų sprendimų sąnaudoms.

Profilis, kurio šilumos laidumo koeficientas Uf=1,0 W/m2K, patenka tarp sprendimų, turinčių pagrindinę reikšmę investuotojams, suinteresuotiems energiją taupančių pastatų statyba. Naudojant energiją taupančius iki 59 mm pločio stiklo paketus galima įrengti langus, kurių šilumos laidumas bus labai mažas. Pavyzdžiui, referencinis langas, matmenys – 1230 x 1480 mm, įrengtas su stiklo paketu, kurio  šilumos laidumo koeficientas Ug=0,5 W/m2K, pasiekiamas terminės izoliacijos koeficientas Uw=0,76 W/m2K.

Serijos „Ideal 8000“ profiliams būdinga ir ypatinga išvaizda, kuris leidžia įgyventi originalius architektūrinius sprendimus ir sukurti išraiškingą bei tobulos formos dizainą. Ši linija skirta tiems, kuriems svarbi laisvė rinktis, joje estetinės savybės sujungtos su technologiniais reikalavimais.about-me

Aluplast „Ideal 7000“

ALUPLAST IDEAL 7000 – klasikiniai 6 kamerų ir 85 milimetrų pločio plastikiniai langai pasižymi aukšta kokybe ir yra puikus pasirinkimas šaltesnio klimato zonose esantiems pastatams. Šio profilio langai tinka individualiems namams, tačiau dažnai pasirenkami daugiabučiams. Jei vertinate kokybę, tačiau turite ribotas finansines galimybes, tai Aluplast Ideal 7000 yra puikus pasirinkimas, nes už itin patrauklią kainą įsigysite aukščiausius techninius duomenis turinčius langus, užtikrinančius puikią šilumos ir garso izoliaciją. Šis profilis yra geriausias Aluplast plastikinių langų linijoje ir visomis savybėmis gerokai lenkia pigesnius šios linijos modelius. Prie Aluplast Ideal 7000 pranašumų būtina paminėti ir atsparumą temperatūros svyravimams bei išorinės aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, lietui, sniegui, drėgmei, vėjui. Atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas, šis pranašumas labai reikšmingas. Pirkdami šį modelį Jūs galėsite pasirinkti iš plačios lango profilio spalvų paletės ir nesunkiai priderinsite naujus langus prie būsto interjero ar eksterjero. Vokiškos kokybės apkaustai užtikrins patogų lango varstymą ir ilgaamžiškumą.

 • Šešių kamerų profilis (be švino)
 • Sistemos gylis – 85mm
 • Stiklo paketas iki 48mm storio
 • Garso izoliacijos rodiklis – 45dB
 • SIEGENIA AUBI apkaustaiabout-me

Aluplast „Ideal 4000“

70mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 5-6 kamerų. Sistema „Ideal 4000“ – tai naujos kartos profiliai, jau šiandien atitinkantys reikalavimus, kurie langams bus taikomi ateityje. Čia pati šiuolaikiškiausia technika suderinama su didžiausiu gyvenamojo būsto komfortu. Stipri 70 mm pločio profilio konstrukcija ir didelės kameros su plieniniais tvirtinimais garantuoja optimalius statinius parametrus ir suteikia galimybę įrengti didelių matmenų langus. Kelių kamerų konstrukcija užtikrina didelę terminę ir akustinę izoliaciją. Originalus ir puikiai derantis dizainas kartu su daugybe sisteminių sprendimų suteikia neribotas galimybes kurti langus ir taip išryškinti savąjį stilių. Nesutapdinto plokštumoje sąvaros varianto profiliai yra grakštūs, išraiškingų kontūrų, jų linijos patrauklios, klasikinės, tai garantuoja laikui nepavaldų dailumą. Tiems, kurie ieško išimtinių galimybių kurti savo langus, skirta serija „round-line“, išsiskirianti subtilia optika ir švelniais suapvalinimais. Dėl suapvalintų kontūrų langai labai patraukliai atrodo ir puikiai dera prie šiuolaikiško interjero. Su įvairių rūšių prie stiklo įrengiamomis juostelėmis galima dar labiau išryškinti lango stilių ir priderinti prie interjero. „Ideal 4000 “ yra universaliai taikoma sistema, puikiai tinkanti ir statant individualius naujoviškos architektūros namus, ir renovuojant senus pastatus. Pastaruoju atveju dažnai būna neįmanoma padidinti lango angos, todėl ypač reikšmingas privalumas yra sumažintas rėmo ir sąvaros aukštis, nes tai leidžia padidinti įstiklinamą plotą ir įleisti į patalpą daugiau šviesos.about-me

Aluplast Ideal 4000 (85mm)

Aluplast Ideal 4000 (85mm) – tai nauja klasikinės IDEAL 4000 profilių serijos linija, dabar jau šešių kamerų ir padidinto iki 85 mm gylio, sukurta siekiant patobulinti iki šiol ypač populiarią 70mm, penkių kamerų sistemą. Praplatintas rėmas yra tvirtesnis, taip pat garantuoja geras šilumines ir akustines savybes.about-me

Gealan S8000

S 8000 SISTEMOS PRIVALUMAI:

 • Montavimo gylis - 74 mm
 • Kamerų skaičius - 6
 • 2 sandarinimo tarpinės
 • Galimos spalvos:  balta, dengta medžio imitacijos laminatu arba RAL spalva
 • Stiklinimas - galima stiklinti stiklo paketu  iki 44 mm storio
 • Vėdinimas - galima montuoti automatinę vėdinimo sistemą GECCO, taip pat orlaides stiklo paketo viršuje arba šone.
 • Šilumos laidumo koeficientas Uf =1,4 W/m²K.    
Pirkite išsimokėtinai

Pirkite išsimokėtinai su Mokilizingas. Jums nereikės taupyti - norima preke ar paslauga pradėsite naudotis iš karto, sumokėję tik dalį jos vertės ar nemokėję visai;

likę mokėjimai yra tolygiai paskirstyti kas mėnesį pagal nustatytą grafiką; vienu metu galėsite įsigyti net kelis Jums reikalingus gaminius/daiktus/paslaugas.

Telefonas

8 656 45193
Svetainė: www.nonesa.lt