Aliuminio durys

about-me

ALIUMINIO DURYS

ALIUMINIO DURYS

Jeigu nusprendėte įsigyti namų duris iš aliuminio, tuomet iš tikrųjų galėsite džiaugtis aukštos kokybės produktu. Aliuminio  gaminiai padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos požiūriu, bet ir beribėmis dizaino galimybėmis.

Optimalias aliuminio durų profilių sistemų termoizoliacines savybes užtikrina didelio tūrio kelių kamerų profiliai. Terminį atskyrimą užtikrinantys izoliaciniai tilteliai kartu su specialiais putplasčio įdėklais ir integruotais sandarinimo elementais dar labiau pagerina termoizoliacines produkto savybes. Termoizoliaciniai užpildai dar geriau užtikrina subalansuotą energijos apykaitą. Kai taupote energiją, - kartu taupote ir pinigus, ir tuomet jaučiatės saugesni.
Pirkite išsimokėtinai

Pirkite išsimokėtinai su Mokilizingas. Jums nereikės taupyti - norima preke ar paslauga pradėsite naudotis iš karto, sumokėję tik dalį jos vertės ar nemokėję visai;

likę mokėjimai yra tolygiai paskirstyti kas mėnesį pagal nustatytą grafiką; vienu metu galėsite įsigyti net kelis Jums reikalingus gaminius/daiktus/paslaugas.

Telefonas

8 656 45193
Svetainė: www.nonesa.lt